HAKKIMIZDA

İklimlendirme Teknolojileri üzerine kurumsal müşterilere hitap eden bir yapı ile kurulan Delta Klima Teknolojileri, 1994 yılından beri İzmir merkezli olarak tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bornova, Balçova ve Çeşme’deki ofislerimiz ve 30 kişilik profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik pratik ve uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz.

Faaliyet alanımız; lüks konutlar, orta ve büyük boy işletmelerin iklimlendirme ve havalandırma sistem gereksinimlerini karşılamak ve hizmet vermektir. Bu anlamda ihtiyaç duyulan Split, Multi, VRV Merkezi Sistem, HRV Isı Geri Kazanımlı cihazları, size uygun tasarlayıp projelendirmek, uygulamak ve sonrasında vereceğimiz teknik destek ile daimi memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizdir. Projelerimizi çalışırken her türlü konut ve kurumun en güçlü değerinin, içinde yaşayan ve çalışan insanlar olduğunu biliyor, onların keyifli ve verimli olabilecekleri ideal ortam havasını yaratarak, sizin refahınızı tecrübemizle birleştiriyoruz.

Delta Klima Teknolojileri diğer iklimlendirme firmalarından farklıdır.

Firma olarak misyonumuz, sahip olduğumuz değerlerle iş ortağı statüsünde çalıştığımız müşterilerimize konforlu bir yaşam ve iş ortamı yaratarak, en yeni klima teknoloji dünyasından tam anlamı ile istifade etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizi tanımak, ihtiyaçlarını tespit etmek, isteklerini ve değerlerini anlayabilmek için zaman ayırıp en doğru çözümü mümkün kıldığımızdan emin olmak isteriz.

İnanıyoruz ki, 20 yıllık geçmişimiz ve müşterilerimizle süre gelen güçlü ilişkilerimiz bu yaklaşımımızın neticesidir. İstikrarlı ve prensipli çalışmamızın kanıtı; yüzlerce referansımızdır.

Delta Klima Teknolojileri Ekibi

YAKLAŞIMIMIZ

Kurum olarak yaklaşımımız, yaşam ve çalışma alanlarınıza verdiğimiz öneme dayalıdır.

Delta Klima Teknolojileri ekibi üyeleri itinayla seçilmiştir. Çalışanlarımızın çoğu en başından itibaren bizimle birliktedir – yeni katılan her birey, kısa sürede ailenin bir parçası haline gelir. Her birimiz çalışkan, enerjik ve yaratıcıyız. En önemlisi de ekibimiz, yaptığımız işi gerçekten önemser.

Müşterilerimizle iş ortağı statüsünde kurduğumuz ilişkilerden gurur duyuyoruz – bizim çalışanlarımız sizleri dinler. Bu da bize, yaşam ve çalışma alanlarınızda tam olarak ihtiyaç duyulan ortam havasını sunma olanağı sağlar. Eminiz ki işbirlikçi yaklaşımımız, başarımızın anahtarı.

BİZİMLE ÇALIŞIN

Delta Klima Teknolojileri olarak yaratıcı, enerjik ve çalışkan insanlarla tanışmak bizi her zaman mutlu etmiştir. Takımın bir parçası olmak isterseniz, sizden haber almak isteriz.

Lütfen CV’nizi mail atın: info@deltaklima.com.tr